Новини

У Бучі стартує будівництво «Фабрики- кухні»

У Бучі стартує будівництво «Фабрики- кухні»

Це повернення проекту першої леді Олени Зеленської із реформи шкільного харчування в рамках відбудови України. Сьогодні вона відвідала Бучу для презентації проекту нового підприємства.
«Як для кожного українця для мене це місце невимовного болю, за закатованим Росією співвітчизниками.
Та разом з тим Буча жива. І вона має відновитися і жити, бути не тільки місцем пам’яті про російські злочини, але й місцем нового повноцінного життя.
Тому саме тут починаємо будівництво нового підприємства - «Фабрики -кухні»,- сказала вона.
Як наголосила Олена Зеленська, це частина розпочатої до російського нападу реформи шкільного харчування.
Така «Фабрика-кухня» має змогу підготувати 10 тис порцій: постачання їжі стає систематизованим, безпечним та якісним. А контроль технологічного процесу та дотримання норм НАССР відбуватиметься на якісно новому рівні.
Меценатом проекту став Говард Баффет, американський філантроп та бізнесмен, син відомого інвестора Воррена Баффета.
Потужності виробництва, за потреби, зможуть бути переналаштовані або розширені для забезпечення харчуванням будь-яких верств населення.
«Фабрика- кухня» у Бучі стане пілотним проектом, а в подальшому мережа може бути розповсюджена на інші регіони.
«Зараз, як ви знаєте, ми розпочинаємо навчальний рік. Звісно, Росія не хоче, щоб наші діти вчилися і мали нормальне життя.
Але вони обов’язково будуть отримувати знання. І в них буде найкраще здорове харчування, як ми й планували ще до російського нападу. Ось чому «Фабрика кухня» буде, і пан Баффет побудує її саме в Бучі, яка обов’язково відродиться». – підкреслила перша Леді.
Дякую за підтримку першій Леді Олені Зеленській, команді Говарда Баффета, Оресту Степанюку, голові правління Національної асоціації громадського харчування та всім причетним до пілотного проекту у Бучі.
Очікується, що «Фабрика-кухня» запрацює 1 вересня 2023 року.

223

0