Ясно

У Бучанській МТГ стартував проєкт «Поліцейський офіцер громади»

Пункти безпеки планується створити у Бабинцях, Ворзелі та Гаврилівці

У 2021 році проєкт «Поліцейський офіцер громади» Національна поліція планує поширити на усі регіони України.

Новий “шериф”буде важливою ланкою у співпраці  поліції  і громади.

-Важливо, щоб цей зв'язок забезпечував якісні умови життя, безпеку, швидке  реагування на будь-які ситуації, давав можливість людям відчувати впевненість і безпеку,- акцентував  під час робочої зустрічі Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

Онлайн-анкетування громад, підписання меморандумів, відбір поліцейських та направлення їх на навчання- лише окремі важливі складові запуску проєкту у Бучанській громаді.

Майя Бреславська , начальник управління взаємодії з громадами департаменту превентивної діяльності Національної поліції України розповіла про впровадження новацій на території Київщини.

Обговорено організаційні моменти реалізації всеукраїнського проєкту , під час поїздки у населені пукти ,секретар Бучанської міської ради Тарас Шаправський запропонував  на місцях окреслити  більш детально важливі складові  для його реалізації.

Зустріч вийшла за рамки окресленої теми: Бучанський міський голова Анатолій Федорук наголосив на важливості паралельно вирішити не менш важливе питання: створення у центрі Бучанського району  повноцінного відокремленого підрозділу Національної поліції України. Це може бути як районний, так і міський відділ, укомплектований професійними кадрами, який у співпраці з ГО «Бучанська варта» забезпечуватиме порядок у кожному населеному пункті громади.