Оголошення

Триває оналайн-обговорення нового бренду Бучанської громади
11.11.2021

Триває оналайн-обговорення нового бренду Бучанської громади

З метою упорядкування та модернізації візуального образу Бучанської міської територіальної громади групою дизайнерів та фахівців з креативу було розроблено новий візуальний стиль для наших населених пунктів, який пропонуємо до широкого обговорення. Основний автор і виконавець – Лесик Панасюк, графічний дизайнер, що мешкає в Бучі.

Основа графічної частини логотипа – це стилізовані два зелені листки, які водночас нагадують перетин шляхів та межі новоутвореної території громади. Тобто він поєднує в собі природні мотиви: паросток, птах, що розправив крила, бджола під час роботи; перетин шляхів і дороги, що будуються; обриси території Бучанської громади.

Це графічне зображення символізує ріст, розвиток, працелюбність, стабільність і рівновагу. Основними кольорами обрані зелений, білий і чорний. Зелений – це колір фону, колір заголовків, основного тексту й ілюстрацій на білому фоні. Білий — колір фону та колір основного тексту на зеленому фоні. Чорний — колір основного тексту на білому фоні. Додаткові кольори: жовтий, червоний і синій можуть використовуватися для додаткових акцентів.

Бренд Бучанської громади свідомо виконаний у стилі мінімалізму, адже одним із завдань, яке виконували розробники, було збереження символіки кожного із 14 населених пунктів, які нині об'єднані в Бучанську громаду. Тобто стиль громади органічно доповнюється логотипами населених пунктів та буде доопрацбований шляхом розробки іконок для впізнаваних архітектурних форм, які вже показані в презентації на прикладі Бучі. Також збережена символіка кожного зі старостатів Бучанської громади, а саме затверджені раніше прапор і герб.

З повною версією розробки можна ознайомитися за посиланням:
ПРЕЗЕНТАЦІЯ БРЕНДУ БУЧАНСЬКОЇ ГРОМАДИ
Зауваження та пропозиції присилайте на електронну адресу: gromada@bucha-rada.gov.ua з поміткою в темі "Бренд Бучанської громади".

 

0

813

Коментарі - 0

CAPTCHA

Введіть символи з картинки

Графічна CAPTCHA