Оголошення

Тарифи на теплову енергію для населення в опалювальному сезоні 2021-2022 рр. залишаються на рівні минулого року.
26.10.2021

19 жовтня 2021року  рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради були затверджені нові економічно - обґрунтовані тарифи для населення та інших категорій споживачів.

В останнє тарифи переглядались у 2019 році. Відтоді  збільшена вартість багатьох складових,а саме: послуга з розподілу природного газу, послуга з водопостачання та водовідведення, вартість електричної енергії, мінімальна заробітна плата та прожитковий мінімум, також збільшена вартість матеріалів та послуг інших підприємств у середньому на 23%.

Під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, яке відбулося в Києві під головуванням Президента України Володимира Зеленського  30 вересня 2021 року, підписано Меморандум про не підвищення тарифів для населення.

Окрім незмінності тарифів, у меморандумі зафіксована домовленість про безперебійне постачання газу. Для цього у  межах фінансової підтримки з боку держави передбачається субвенція громадам. Також  на місця передадуть додатково 4% надходжень від податку на доходи фізичних осіб та залишать у місцевих бюджетах у 2022 році 13,44% надходжень акцизного податку на пальне.

Бучанська міська рада з метою відшкодування різниці між розміром тарифів на послуги з постачання теплової енергії та розміром економічно обґрунтованих витрат на 2021-2022 рр. для населення розробила  відповідну Програму, яка проходить опрацювання на депутатських комісіях з подальшим винесенням на сесію Бучанської міської ради.

Завдяки вжитим заходам, що дозволяють скоротити втрати ресурсів у житлових будинках та забезпечити комфортні умови проживання, а також привести до зниження витрат на оплату рахунків за спожите тепло, відшкодування різниці тарифу на теплову енергію за рахунок коштів з державного, обласного, міського бюджетів становить 23785,00 тис. грн. на весь опалювальний сезон 2021-2022р.

Підсумовуючи вищезазначене, тарифи на теплову енергію для населення в опалювальному сезоні 2021-2022 рр. залишаються на рівні минулого року.

Коментарі - 0

Введіть символи з картинки