Щиро вітаю ваші родини з Днем Святого Миколая!

19 грудня відкриває в Україні цикл різдвяно-новорічних свят. До цього дня ми традиційно прикрашаємо і засвічуємо головну ялинку Бучі.
Радий, що 2022 рік не став винятком. Завдяки Збройним силам України ми повернули собі наше місто. А комунальні служби скромно прикрасили всі населені пункти громади.
У Бучу повернулися діти. О 18:30 має засяяти Ялинка на Київській площі. Якщо не буде повітряних тривог, Святий Миколай традиційно прийде туди, щоб привітати наймолодших бучанців.
Це ми, дорослі, маємо зробити цьогорічні свята теплими і пам‘ятними. Навіть в умовах війни та блекауту.
Церква прославляє Миколу Чудотворця як швидкого помічника усім, хто опинився в біді та скорботах.
Нехай він допоможе кожному з нас вистояти, а Україні – перемогти. Нехай він підтримає наших захисників і оберігає дітей.
Зі святом! З Днем Святого Миколая!

Бучанський міський голова Анатолій Федорук