Ще один всеукраїнський пілотний проєкт стартує у Бучі

«Фабрика Кухня» Бучанська міська рада планує реалізувати у співпраці з «World Central Kitchen» та Національною асоціацією громадського харчування, аби впроваджувати європейські стандарти та сучасні технологічні рішення.

Учасники під час зустрічі зазначили, що  проєкт згодом пошириться на всю Україну.

«World Central Kitchen» та Бучу вже єднають добрі справи: організація приготування ста мільйонів гарячих обідів, частину із яких роздали жителям міста. І робота ця не припиняється: гарячі обіди й досі отримують родини, які найбільше цього потребуть.

«Фабрика кухня» впроваджуватиметься у два етапи, а тому плануємо від тимчасового проєкту поступово перейти до постійно діючого. Глобальна перебудова охопить також освітні та медичні заклади і не лише нашої громади.

Гарячими стравами будуть забезпечені внутрішньо переміщені особи та незахищені верстви населення.