Оголошення

Шановні мешканці-власники пошкодженого житла!
05.02.2024

Шановні мешканці-власники пошкодженого житла!

Бучанська міська рада звертає Вашу увагу, що на сьогодні, найбільш дієвим та швидким способом отримання допомоги з відновленням пошкодженого житла є програма «єВідновлення», за якою допомога надається у формі грошової компенсації на ремонт, відбудову чи придбання житла.

При виконавчому комітеті Бучанської міської ради створена та діє на постійній основі Комісія з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені / пошкоджені об’єкти нерухомого майна (надалі – Комісія).

Через програму «єВідновлення» Комісією було призначено компенсацій на ремонт пошкодженого майна більше 1300 заявникам на суму понад 117 млн. грн., а також, – 24 заявникам за знищене житло на суму, – 77,5 млн. грн.

Якщо Ви ще не подавали заяву на отримання компенсації за пошкоджене чи знищене житло, Бучанська міська рада наполегливо рекомендує зробити це у встановленому порядку. 

Детальна інструкція порядку подачі заяв про надання компенсації розміщена на офіційному сайті Бучанської міської ради за посиланням: https://bucha-rada.gov.ua/sites/default/files/algorytm_otrymannya_kompensaciyi3.pdf.

Додаткову інформацію можна отримати у Центрі надання адміністративних послуг чи безпосередньо у членів Комісії за адресою: м. Буча, вул. Енергетиків, 12, за телефонами: 096-322-09-94, 04597-400-41, а також у Вашому старостаті.

Крім того, з усіх питань щодо програми єВідновлення, а також програми компенсації за знищене майно, можна звертатися на урядову гарячу лінію 1545 (кнопка 2) або чат-боти Урядового контактного центру за посиланням:

Telegram – https://t.me/GovernmentContactCenter_bot

Facebook – https://www.facebook.com/kontactcentre

Вся інформація про умови та порядок отримання компенсації доступна в будь-який час на сайті програми єВідновлення  https://erecovery.diia.gov.ua

https://bucha-rada.gov.ua/sites/default/files/algorytm_otrymannya_kompen...

 

0

73

Коментарі - 0

CAPTCHA

Введіть символи з картинки

Графічна CAPTCHA