Шановна громадо! З Днем Конституції України!

Схвалений 25 років тому Основний Закон поєднав мудрість століть та досвід державотворення українського народу. Тому наша Конституція вважається одною із найдемократичніших у світі.

Укріплення державності та реалії сьогодення переконують у необхідності подальшого вдосконалення Основного Закону. Зокрема, країна очікує, що в Конституції закріплять новий адміністративно-територіальний устрій.

Ми побудуємо сильну Україну, адже розуміємо – спільний успіх залежить від особистої участі і внеску кожного із нас у загальну справу. Тому дякую жителям громади, які сумлінно працюють, вчаться задля розвитку суспільства і країни.

Бажаю миру, злагоди, доброго здоров’я! Нехай реалізовуються успішні проєкти, які зроблять наші міста та села заможними й квітучими!