Шановна громадо!  Вітаю з Днем Європи в Україні!

Шановна громадо! Вітаю з Днем Європи в Україні!

Європа починається  не з перетину кордону чи умовної позначки на географічній мапі світу , а з позиції  кожного із нас, наших дій, виконання планів і отриманих  результатів!

Для жителів Бучанської громади налагодження дружніх партнерських стосунків із країнами Європи розпочалося з 2006 року- часу підписання угоди про співпрацю з містом  Тушин Республіки Польща .  Відтоді європейський місток між Бучею і містами Європейського Союзу розширявся: додалися  Ярошин та Пщина , литовська Паланга. Ми йдемо далі у питаннях налагодження економічної, культурної, спортивної співпраці : тривають перемовини із містом Кочев’є (Словенія).

Сьогоднішній день вчергове підтверджує  єдність  України та Європи  за духом, історією, спільними цінностями, тому завдання  для кожного жителя – почати  будувати Європу з власної оселі,  вулиці,  села чи міста.

Маємо пам’ятати щодня , що ми живемо в центрі Європи і тільки від нас залежить, щоб він був не лише географічний: принципи  миру, єдності, сповідування спільних цінностей та інтересів повинні стати епіцентром , довкола яких відбуватимуться зміни.

Відзначаючи цей день, ми вчергове проголошуємо , що  ми вільна та незалежна держава, яка є гідним членом європейської спільноти– великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами.

Ми йдемо своїм шляхом, але нам є чому вчитися і що переймати у сусідів, аби не відставати у розвитку. Ми демонструємо, що бути повноправним членом Євросоюзу – це не тільки державна політика, а щире бажання українців. І цей вибір є вільним і усвідомленим!

Незважаючи на всі перепони і труднощі,  Україна стане повноправним членом  європейських структур і, як наслідок, отримає новий поштовх для культурного та економічного розвитку.

Віримо! Працюємо! Досягаємо!

Бучанський міський голова Анатолій Федорук