Розвиток Бучанськоі ОТГ триває!

Підсумком дводенних святкових заходів з нагоди дня фізичної культури і спорту у Бучанській ОТГ стала робоча зустріч Бучанського міського голови Aнатолій Федорук  з представниками різних видів спорту -начальником відділу фізичної підготовки і спорту Головного управління Національної гвардії України, полковником Лещенею Сергієм,полковником   Забродським Сергієм, президентом федерації рукопашного бою Київської області Чмутом  Сергієм,президентом Федерації кікбоксингу України «ВАКО» Павленко Ольгою та керівниками інших федерацій та спортивних товариств.

У ході зустрічі присутні обмінялися планами щодо розвитку різних видів спорту у країні та Бучанській ОТГ,зокрема.

Наша громада вже проводила цікаві заходи за участю Нацгвардії, гуртки та секції з багатьох видів спорту активно розвиваються не лише у місті, а й інших населених пунктах громади.

- Уже наприкінці року відкриє двері новий спорткомплекс, що дасть можливість готуватися спортсменам у кращих умовах і здобувати перемоги для міста,- зазначив під час перебування на будівельному майданчику міський голова.

Познайомилися гості із роботою пластового центру, відвідали міський парк.

Наприкінці зустрічі всі зазначили, що побували у місті, яке динамічно розвивається і поєднує гармонійно кілька векторів розвитку, що і забезпечує у результаті комфорт і затишок його жителям.

Нам удалося дізнатися цікаву деталь, тому поспішаємо повідомити її вам: у рамках святкування дня Бучі представники Нацгвардії готують цікаву програму.

Скоро станемо учасниками цікавих заходів, сподіваємося, що карантин не стане на заваді.

Розвиток Бучанськоі ОТГ триває!