Оголошення

Публічне представлення інформації про виконання місцевого бюджету Бучанської міської територіальної громади за 2021 рік
15.02.2022

На виконання статті 28 Бюджетного Кодексу України публічне представлення інформації про виконання місцевого бюджету Бучанської міської територіальної громади за 2021 рік та інформації про виконання бюджетних програм  буде здійснюватись за участю головних розпорядників бюджетних коштів 21 лютого 2022 року о 15.00 год. в приміщенні Бучанської міської ради (м. Буча, вул. Енергетиків, 12, 3-й поверх).

Трансляція звіту в онлайн режимі буде доступна на офіційній сторінці Бучанської міської ради в мережі Facebook та на каналі YuoTube.

Коментарі - 0

Введіть символи з картинки