Про зменшення розміру пайової участі у розвиток інфраструктури м. Буча ТОВ «Сарафан»

Рішення №
247-8-VII

                                                                               

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА     РАДА

КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМА  СЕСІЯ СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

 

  Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я   

 

«31»   березня   2016 року                                                                                № 247-8-VII

 

                                      

Про зменшення  розміру пайової участі

у розвиток інфраструктури м. Буча

ТОВ «Сарафан»

 

Розглянувши звернення ТОВ «Сарафан» щодо зменшення розміру пайової участі       у розвиток інфраструктури міста Буча у зв’язку із реконструкцією 2-3 поверхів спального корпусу під навчальні приміщення Бучанської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов, по вул. Вокзальна, 104, в м. Буча, Київської області,  враховуючи договір № 49 про пайову участь у розвиток інфраструктури м. Буча від 16.03.2015 року, надані акти приймання виконаних будівельних робіт,  довідки про вартість виконаних робіт, копії, перевірені КП «Бучабудзамовник»,  враховуючи ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п. 5.5. Порядку сплати пайової участі замовника у розвитку інфраструктури м. Буча», затвердженим рішенням Бучанської міської ради №609-23 від 29.03.2011 р. із змінами зі змінами від 25.06.2015 за №2273-72-6, рішення виконавчого комітету Бучанської міської ради № 230 від 16.06.2015 року «Щодо будівництва дошкільного закладу в м. Буча та реконструкцію спального корпусу ЗОШ № 5», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Зменшити розмір пайової участі ТОВ «Сарафан» на суму 1 760 948, 16 грн.  (один мільйон сімсот шістдесят тисяч дев’ятсот сорок вісім гривень шістнадцять копійок) у зв’язку  з реконструкцією 2-3 поверхів спального корпусу під навчальні приміщення Бучанської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов, по вул. Вокзальна, 104, в м. Буча, Київської області.

2. Прийняти до комунальної власності територіальної громади м. Буча вартість та результат виконаних робіт з реконструкції 2-3 поверхів спального корпусу під навчальні приміщення Бучанської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов, по вул. Вокзальна, 104, в м. Буча, Київської області і передати понесені витрати на баланс відділу освіти Бучанської міської ради.

3. Для прийому - передачі зазначеного об'єкту створити комісію:

     голова комісії: Смолькін О.П. –  заступник міського голови;

     члени комісії:  Демченко С.А. –  директор КП «Бучабудзамовник»;

                               Цимбал О.І.- начальник відділу освіти Бучанської міської ради;

Боровик О.С. -  головний бухгалтер відділу освіти Бучанської міської ради;

                                Бойчук Н.А. –  директор ТОВ «Сарафан»;

Квашук О.Я. – депутат Бучанської міської ради.

                                                                      

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань          соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

 

 

            Міський голова                                                                                         А.П. Федорук