Про затвердження Порядку забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та учасників бойових дій на території інших країн на 2016-2021 роки

Рішення №
991 - 23 -VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

 

 

 

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я


«22» грудня 2016 р.                                                             № 991 - 23 -VІІ
 

 

Про затвердження Порядку забезпечення житлом

учасників антитерористичної операції та учасників

бойових дій на території інших країн на 2016-2021 роки

 

 

           З метою належного забезпечення житлових умов учасників АТО та членів їх сімей, а також учасників бойових дій на території інших країн та членів їх сімей, створення їм сприятливого суспільного середовища, враховуючи рішення Бучанської міської ради від 06.10.2016 року № 791-18-УІІ «Про розгляд Порядку забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та учасників бойових дій на території інших країн на 2016-2021 роки», відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

             ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Порядок забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та   учасників бойових дій на території інших країн на 2016-2021 рік (додається).

2. Виконавчому комітету Бучанської міської ради опублікувати дане рішення на офіційному сайті Бучанської міської ради та в газеті «Бучанські новини».

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

 

  

 

             Міський голова                                                          А.П. Федорук