Про затвердження кошторисної частини проектної документації робочого проекту « Реконструкція житлового будинку по вул. Києво-Мироцька,104Б в м. Буча Київської області (утеплення фасадів та заміна покриття даху) ІІ черга будівництва»

БУЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

« 17 » листопада_2015 року                                                                                                           № 460

Про затвердження кошторисної частини проектної

документації робочого проекту « Реконструкція житлового

будинку по вул. Києво-Мироцька,104Б в м. Буча Київської області

(утеплення фасадів та заміна покриття даху) ІІ черга будівництва»

Розглянувши кошторисну частину проектної документації робочого проекту «Реконструкція житлового будинку по вул. Києво-Мироцька,104Б в м. Буча Київської області (утеплення фасадів та заміна покриття даху) ІІ черга будівництва», розробленого ТОВ «Укржитлопроект» та позитивний експертний звіт № 0615-3781-15/УЕБ від 26 жовтня 2015р., виданий ТОВ «Укрекспертиза в будівництві», з метою забезпечення енергозбереження та теплозбереження будинків комунальної власності міста Буча та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити кошторисну частину проектної документації робочого проекту «Реконструкція житлового будинку по вул. Києво-Мироцька,104Б в м. Буча Київської області (утеплення фасадів та заміна покриття даху) ІІ черга будівництва», з наступними показниками:

Найменування показників

Од. виміру

Показники

Загальна кошторисна вартість

В т.ч. будівельно-монтажні роботи

923,883

інші витрати

286,167

2. Виконання робіт з реконструкції житлового будинку по вул. Києво-Мироцька,104Б в м. Буча Київської області (утеплення фасадів та заміна покриття даху) ІІ черга будівництва), доручити ліцензованій організації.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з економічних питань, Смолькіна О.П.

В.о.міського голови

Л.П.Матюшенко