Про визначення видів безоплатних суспільно корисних робіт та затвердження переліку підприємств, установ, організацій на яких засуджені відбуватимуть покарання у вигляді громадських робіт

Рішення №
70

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И  Й         К О М І Т Е Т

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

«21»  лютого  2017 року                                                                                        № 70

 

Про визначення видів безоплатних

суспільно корисних робіт та затвердження

переліку підприємств, установ, організацій на 

яких засуджені відбуватимуть

покарання у вигляді громадських робіт

 

Розглянувши лист Ірпінського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в м. Києві та Київській області від 30.12.2016 року № 25/23 та з метою забезпечення виконання вимог статті 56 Кримінального кодексу України, статей 36, 39 Кримінально-виконавчого кодексу України, керуючись підпунктом 2 пункту «а» частини першої статті 38 та частини першої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Бучанської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Визначити види безоплатних суспільно корисних робіт (додаток 1).

2. Затвердити перелік підприємств, установ, організацій, на яких засуджені відбуватимуть покарання у виді громадських робіт (додаток 2).

3. Керівникам підприємств, установ, організацій, на яких засуджені відбуватимуть покарання у виді громадських робіт:

3.1. Погодити з Ірпінським  міжрайонним відділом  кримінально-виконавчої інспекції управління УДПС України в Києві та Київській області перелік об’ємів робіт, на яких засуджені відбуватимуть громадські роботи.

3.2. Забезпечити контроль за виконанням засудженими визначених для них робіт та дотриманням правил техніки безпеки.

3.3. Своєчасно повідомляти Ірпінський  міжрайонний відділ  кримінально-виконавчої інспекції управління УДПС України в Києві та Київській області про ухилення засудженого від відбування покарання та переведення його на інше місце роботи, появу на роботі в нетверезому стані, у стані наркотичного або токсичного сп'яніння, порушення громадського порядку.

3.4. Вести облік та щомісячно інформувати Ірпінський  міжрайонний відділ  кримінально-виконавчої інспекції управління УДПС України в Києві та Київській області про кількість відпрацьованих засудженим годин і його ставлення до праці.

3.5 Офіційно закріпити за однією з посадових осіб підприємства обов’язки щодо організації виконання покарань (стягнень) у вигляді громадських робіт на даному підприємстві.

3.6 Організувати ознайомлення цими посадовими особами із главою 8  Кримінально-виконавчого кодексу України, главою 30-А Кодексу України про адміністративні правопорушення та Порядком виконання адміністративних стягнень у вигляді громадських робіт та виправних робіт, затвердженим наказом Мін’юсту від 19.03.2013 року № 474/5.

3.7 Надати до Ірпінського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції контактні дані керівників підприємств та посадових осіб, відповідальних за організацію громадських робіт.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на в. о. начальника управління праці, соціального захисту та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи БМР Назаренко Г. В.

 

 

Міський голова                                                                                         А. П. Федорук

 

Керуючий справами                                                                                  О. Ф. Пронько

Погоджено:

Завідувач юридичним відділом                                                                  Т. О. Шаправський  

Подання:

В. о. начальника управління праці,

соціального захисту та захисту населення

від наслідків Чорнобильської катастрофи БМР                                        Г. В. Назаренко