Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Бучанської міської ради від 20 січня 2015 року № 3 «Про порядок відшкодування збитків, пов’язаних з перевезенням громадян, які мають право на безоплатний проїзд залізничним транспортом у 2015 році»

БУЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

« 15 » _грудня__2015 року                                                                                                                                   № 491

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету

Бучанської міської ради від 20 січня 2015 року № 3

«Про порядок відшкодування збитків, пов’язаних з перевезенням

громадян, які мають право на безоплатний проїзд залізничним

транспортом у 2015 році»

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 25.06.2014 № 200 «Про утворення публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» та Постанови Кабінету Міністрів України від 02.09.2015р. №735 «Питання публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» утворено ПАТ «Українська залізниця» та затверджено новий статут.

Відповідно до листа відокремленого підрозділу Київська дирекція залізничних перевезень Державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця» від 01.12.2015 року № 1051 та керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Бучанської міської ради

ВИРІШИВ:

1. 1Внести зміни до пункту 2 підпункту 2.2 рішення виконавчого комітету Бучанської міської ради від 20 січня 2015 року № 3 «Про порядок відшкодування збитків, пов’язаних з перевезенням громадян, які мають право на безоплатний проїзд залізничним транспортом у 2015 році» та викласти їх в наступній редакції:

«2.2. проводити перевірку та підписання облікових форм, актів здачі-приймання робіт (надання послуг) та актів звіряння розрахунків за надані послуги з виробничим підрозділом «Київська дирекція залізничних перевезень регіональна філія «Південно-західна залізниця» ПАТ «Українська залізниця».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Смолькіна О.П.

А.П. Федорук

Керуючий справами

Г.В.Сурай

Погоджено:

Заступник міського голови

О. П. Смолькін

Начальник фінансового управління

Т. А. Сімон

Завідувач юридичним відділом

І.В.Недашківська

Подання:

В. о начальника управління праці, соціального захисту