Про відзначення у 2016 році Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Рішення №
182

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА     РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И  Й       К О М І Т Е Т

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

«19 » квітня 2016 року                                                                                                   №  182

 

Про відзначення у 2016 році Дня пам’яті

та примирення і 71-ї річниці перемоги

над нацизмом у Другій світовій війні

 

Заслухавши інформацію завідувача відділом культури та спорту Завальську О.В. про відзначення у 2016 році Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, на виконання Указу Президента України №130/2016 « Про відзначення у 2016 році Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Бучанської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Інформацію щодо підготовки та проведення урочистостей та меморіальних заходів, присвячених пам'ятним датам історичних подій Другої світової війни, взяти до відома.

2. Затвердити план підготовки відзначення у 2016 році Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (додаток 1).

3. Затвердити план відзначення у 2016 році Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (додаток 2).

4. Відділу культури та спорту Бучанської міської  ради  забезпечити фінансування зазначених заходів у межах бюджетних призначень.

5. Видатки провести по відділу культури та спорту виконавчого комітету Бучанської міської ради  по КФКВ 110103 «Філармонії, музичні колективи і ансамблі та інші мистецькі заклади та заходи », по КЕКВ 2210 «Предмети,  обладнання  та  інвентар»,  КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» (додаток 3).

6. Видатки провести по Управлінню праці соціального захисту та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи по КФКВ 090412 «Інші видатки на соціальний захист населення», КЕКВ 2730 «Інші виплати населенню», КФКВ 091209 «Фінансова підтримка громадських організацій» КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям) (додаток 4).

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з соціально-гуманітарних питань, Матюшенко  Л.А.

 

Міський голова                                                                                          А.П. Федорук

 

Керуючий справами                                                                                   Г.В. Сурай

 

Заступник міського голови                                                                        Л.А. Матюшенко

Погоджено:

Начальник фінансового управління                                                           Т.А.Сімон

 

Завідувач юридичним відділом                                                                Т.О. Шаправський

 

Начальник управління праці                                                                     Г.В. Назаренко

 

Завідувач відділу культури та спорту                                                      О.В. Завальська