Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території м. Буча Бучанським міським відділом поліції за І півріччя 2016 року

Рішення №
618- 15-VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П΄ЯТНАДЦЯТА  СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

 

 

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

 

« 28» липня 2016 р.                                                                                     № 618- 15-VІІ

 

 

Про стан боротьби із злочинністю,

охорони громадського порядку та результати

діяльності на території м. Буча Бучанським міським

відділом поліції Ірпінського ВП ГУ Національної

поліції в Київській області за І півріччя 2016 року

 

 

            Заслухавши інформацію в.о. начальника Бучанського міського відділу поліції Ірпінського ВП ГУ Національної поліції в Київській області, Вербицького М.І., про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території м. Буча Бучанським міським відділом поліції Ірпінського ВП ГУ Національної поліції в Київській області за І півріччя 2016 року, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території м. Буча Бучанським міським відділом поліції Ірпінського ВП ГУ Національної поліції в Київській області за І півріччя 2016 року взяти до відома.
2. Заслухати в.о.начальника Бучанського міського відділу поліції Ірпінського ВП ГУ Національної поліції в Київській області, Вербицького М.І., про роботу відділу через три місяці.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань регламенту, правової політики, депутатської етики та контролю за виконанням рішення ради та її виконавчого комітету.

 

 

 

 

Секретар ради                                                  В.П.Олексюк