Про розгляд звернення товариства з обмеженою відповідальністю «ТІС»

Рішення №
1090 - 25-VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ П’ЯТА  СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

 

 
Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я
« 23» лютого 2017 р.                                                                                   № 1090 - 25-VІІ

 

 

Про розгляд звернення

товариства з обмеженою відповідальністю «ТІС»

 

            Розглянувши звернення директора товариства з обмеженою відповідальністю «ТІС» щодо продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки, площею 48 000 кв.м, по вул. Революції, 20, для будівництва санаторно-курортного комплексу, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування, Земельний кодекс України, Цивільний кодекс України, Закон України «Про оренду землі» керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Продовжити термін дії договору оренди земельної ділянки, укладеного між ТОВ «ТІС» та Бучанською міською радою від 26.03.2004 року, земельна ділянка, площею 48000 кв.м, кадастровий номер 3210800000:01:086:0010, для будівництва санаторно-курортного комплексу, по вул. Революції, 20, в м. Буча, на 5 років.
2. ТОВ «ТІС» зареєструвати право оренди земельної ділянки відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

 

 

 

 

Міський голова                                                                                   А.П.Федорук