Про розгляд звернення ТОВ «Всесвіт»

Рішення №
784 - 18 -VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІСІМНАДЦЯТА СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

 

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

 

 

« 06 »   жовтня  2016 р.                                                                            №  784 - 18 -VІІ

 

 

 

Про  розгляд  звернення

ТОВ «Всесвіт»

 

Розглянувши звернення генерального директора ТОВ «Всесвіт» щодо зменшення орендної плати за нежитлове приміщення № 58, площею 24,4 кв.м, яке розташоване за адресою: м. Буча, вул. Енергетиків, 6 відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись  Законом  України «Про  місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 

Надати ТОВ «Всесвіт» пільгу у розмірі 50 % від вартості місячної орендної плати за користування частиною приміщення комунальної власності за адресою: м. Буча, вул. Енергетиків,6, приміщення № 58, площею 24,4 терміном на 6 місяців.
КП «Бучанське УЖКГ» та ТОВ «Всесвіт» у місячний термін внести зміни у діючий договір  оренди нежитлового приміщення відповідно до п. 1 даного рішення.
Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

 

 

 

 

 

 

     Секретар ради                                                                                                В.П. Олексюк