Про розгляд звернення ТОВ «Промисловий концерн «Мрія»

Рішення №
1092 - 25-VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ П’ЯТА  СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

 

 
Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я
« 23» лютого 2017 р.                                                                                   № 1092 - 25-VІІ

 

 

Про розгляд звернення

ТОВ «Промисловий концерн «Мрія»

 

            Розглянувши звернення директора товариства з обмеженою відповідальністю «Промисловий концерн «Мрія» щодо продовження терміну дії договорів про встановлення особистого строкового сервітуту на земельні ділянки, площею 15 кв.м, по вул. Тарасівська, площею 16 кв.м по вул. Яблунська, площею 18 кв.м по вул. Центральна, для розміщення тимчасових споруд, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування, Земельний кодекс України, Цивільний кодекс України, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Поновити договори про встановлення особистого строкового сервітуту, укладені між ТОВ «Промисловий концерн «Мрія»» та Бучанською міською радою, на земельні ділянки, площею 15 кв.м по вул. Тарасівська, площею 16 кв.м по вул. Яблунська, площею 18 кв.м по вул. Центральна, в м. Буча, для обслуговування тимчасових споруд, терміном на 1 рік.
2. Фінансовому управлінню вжити відповідних заходів.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

 

 

 

 

Міський голова                                                                        А.П.Федорук