Про розгляд звернення ТОВ «Промисловий концерн «Мрія»

Рішення №
981 - 23-VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ  СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

 

 
Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я
« 22» грудня 2016 р.                                                                                    № 981 - 23-VІІ

 

 

Про розгляд звернення

ТОВ  «Промисловий концерн «Мрія»

 

            Розглянувши звернення директора Товариства з обмеженою відповідальністю «Промисловий концерн «Мрія» щодо продовження терміну дії договорів про встановлення особистого строкового сервітуту, земельні ділянки площею 15 кв.м, по вул. Тарасівській, площею 16 кв.м, по вул. Яблунській (раніше Кірова), площею 18 кв.м, по вул. Центральній для обслуговування тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності з продажу артезіанської води, з огляду на суперечливі висновки, які містяться у мотивувальній частині рішення Ірпінського міського суду Київської області від 17.10.2014 року у справі №367/4187/14-ц, та враховуючи інформацію Генеральної прокуратури України щодо можливих фактів незаконного розпорядження Бучанською міською радою землями в межах міста Буча, а також з урахуванням того, що рішення Ірпінського міського суду Київської області від 17.10.2014 року переглядається у зв’язку з нововиявленими обставинами, враховуючи Земельний кодекс України, Цивільний кодекс України, Закон України «Про оренду землі» керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

Відкласти розгляд звернення  ТОВ «Промисловий концерн «Мрія» щодо продовження терміну дії договорів про встановлення особистого строкового сервітуту, укладених між ТОВ «Промисловий концерн «Мрія» та Бучанською міською радою,  земельні ділянки площею 15 кв.м, по вул. Тарасівській, площею 16 кв.м, по вул. Яблунській (раніше Кірова), площею 18 кв.м, по вул. Центральній, в м. Буча, для обслуговування тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності з продажу артезіанської води, до вирішення питання по суті.

 

Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

 

 

 

Міський голова                                                                        А.П.Федорук