Про розгляд звернення ТОВ «Київоблпреса»

Рішення №
1095 - 25-VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ П’ЯТА  СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

 

 
Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я
« 23» лютого 2017 р.                                                                                   № 1095 - 25-VІІ

 

 

Про розгляд звернення

ТОВ «Київоблпреса»

 

            Розглянувши звернення директора товариства з обмеженою відповідальністю «Київоблпреса» щодо продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки, площею 16 кв.м, по вул. Горького, для обслуговування існуючого торгівельного кіоску «Преса», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування, Земельний кодекс України, Цивільний кодекс України, Закон України «Про оренду землі» керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Поновити договір оренди земельної ділянки, укладений між ТОВ «Київоблпреса» та Бучанською міською радою від 10.01.2011 року, земельна ділянка, площею 16 кв.м, кадастровий номер 3210800000:01:010:0134, для обслуговування існуючого торгівельного кіоску «Преса», по вул. Горького, б/н, в м. Буча, терміном на 1 рік.
2. Фінансовому управлінню вжити відповідних заходів.
3. ТОВ «Київоблпреса» зареєструвати право оренди земельної ділянки відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
4. Попередити ТОВ «Київоблпреса», що в разі містобудівних та суспільних потреб необхідно достроково припинити право користування та звільнити земельну ділянку.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

 

 

 

 

Міський голова                                                                                    А.П.Федорук