Про розгляд звернення ТОВ «Кегичівське»

Рішення №
1093 - 25-VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ П’ЯТА  СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

 

 
Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я
« 23» лютого 2017 р.                                                                                   № 1093 - 25-VІІ

 

 

Про розгляд звернення

ТОВ «Кегичівське»

 

            Розглянувши звернення директора товариства з обмеженою відповідальністю «Кегичівське» щодо продовження терміну дії договорів про встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку, площею 56 кв.м, по вул. Л.Качинського (Чкалова), для розміщення тимчасової споруди, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування, Земельний кодекс України, Цивільний кодекс України, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Поновити договір, укладений між ТОВ «Кегичівське» та Бучанською міською радою, про встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку, площею 56 кв.м, по вул. Л.Качинського (раніше Чкалова), в м. Буча, для обслуговування тимчасової споруди, терміном на 1 рік.
2. Фінансовому управлінню вжити відповідних заходів.
3. ТОВ «Кегичівське» систематично проводити благоустрій прилеглої території та утримувати її в належному санітарному стані, відповідно до правил благоустрою.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

 

 

 

 

Міський голова                                                                        А.П.Федорук