Про розгляд звернення громадської організації «Каскада»

Рішення №
631-15-VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П’ЯТНАДЦЯТА  СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

 

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

 

 

28   липня   2016 р.                                                                        №  631  - 15 -VІІ

 

 

Про  розгляд  звернення

громадської організації «Каскада»

 

Розглянувши звернення керівника Громадської організації «Каскада», про надання в оренду нежитлового приміщення, загальною площею 96,4 кв.м в Бучанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5, яке розташоване за адресою: м. Буча, вул. Воказальна, 104, відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись  Законом  України «Про  місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати Громадській організації «Каскада», в оренду нежитлове приміщення загальною площею 96,4 кв.м в Бучанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів     № 5, яке розташоване за адресою: м. Буча, вул. Воказальна, 104, терміном на один рік, для проведення в позанавчально-виховний час додаткових занять з фізичної культури, а також для організації спортивної секції традиційних єдиноборств згідно графіку, з річною орендною ставкою 17%, визначеною згідно з п.10 додатку 2 до «Методики розрахунку орендної плати за користування майном територіальної громади м. Буча», затвердженої рішенням сесії Бучанської міської ради № 1429-45-VI від 31.10.2013р.(графік додається).»
2. Відділу освіти Бучанської міської ради та Громадській організації «Каскада» у місячний термін укласти договір  оренди нежитлового приміщення терміном на      1 (один) рік.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань економічного планування, бюджету, фінансів та інвестування.

 

 

 

 

 

Секретар ради                                                  В.П.Олексюк