Про розгляд звернення гр. Усачової Л.С.

Рішення №
1101 - 25-VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ П’ЯТА  СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

 

 
Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я
« 23» лютого 2017 р.                                                                                   № 1101 - 25-VІІ

 

 

Про розгляд звернення

гр. Усачової Л.С.

 

            Розглянувши звернення гр.  Усачової Лілії Семенівни щодо продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки, площею 148 кв.м, по вул. Тарасівська, 25, для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування, Земельний кодекс України, Цивільний кодекс України, Закон України «Про оренду землі» керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Продовжити термін дії договору оренди земельної ділянки, укладеного між гр. Усачовою Л.С. та Бучанською міською радою від 26.10.2006 року, земельна ділянка, площею 148 кв.м, кадастровий номер 3210945300:01:119:0031, для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, по вул. Тарасівська, 25, в м. Буча, на 5 років.
2. Фінансовому управлінню вжити відповідних заходів.
3. Гр. Усачовій Л.С. зареєструвати право оренди земельної ділянки відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

 

 

 

 

Міський голова                                                                        А.П.Федорук