Про розгляд звернення гр. Макарова Г.В.

Рішення №
462 - 11-VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ОДИНАДЦЯТА  СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

 

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

 

« 26 »  травня  2016 р.                                                                                № 462 - 11-VІІ

 

Про розгляд звернення

гр. Макарова Г.В.

 

            Розглянувши заяву гр. Макарова Г.В. про розірвання договору фактичного користування земельною ділянкою, площею 52 кв.м, по вул. Жовтнева, 7, для обслуговування  будівлі магазину, яка перебуває в користуванні відповідно до договору від 03.11.2014 року, що зареєстрований у виконавчому комітеті Бучанської міської ради за №75н/2014 від 03.11.2014 року, враховуючи Земельний кодекс України, Податковий кодекс України, Закон України «Про оренду землі», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

 

ВИРІШИЛА:

 

Припинити гр. Макарову Георгію Володимировичу користування земельною ділянкою, площею 52 кв.м, розташованої за адресою: м. Буча, вул. Жовтнева, 7, для обслуговування будівлі магазину.
Розірвати договір фактичного користування земельною ділянкою, укладений між Бучанською міською радою та гр. Макаровим Г.В. від 03.11.2014 року зі змінами та доповненнями.
Фінансовому управлінню вжити відповідних заходів.
Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

 

 

 

 

Секретар ради                                                        В.П.Олексюк