Про розгляд звернення голови танцювально-спортивного клубу «Чемпіон»

Рішення №
529 - 12 -VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАНАДЦЯТА СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

 

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

 

 

23   червня   2016 р.                                                                                  №  529  - 12 -VІІ

 

 

 

Про  розгляд  звернення

голови танцювально-спортивного клубу «Чемпіон»

 

Розглянувши  заяву голови громадської  організації «Танцювальний спортивний клуб «Чемпіон», Гритчака Д.Ю., про продовження договору оренди нежитлового приміщення, загальною площею 168,6 кв.м. в Бучанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4, яке розташоване за адресою: м. Буча,  вул. Енергетиків, 2, враховуючи попередній договір оренди № 119 від 25.06.2015 р., відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись  Законом  України «Про  місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

Продовжити  громадській організації «Танцювальний спортивний клуб «Чемпіон», договір оренди нежитлового приміщення загальною площею 168,6 кв.м.  в Бучанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4, яке розташоване за адресою: м. Буча, вул. Енергетиків,2, терміном на один рік, для занять з учнями латиноамериканськими бальними танцями двічі на тиждень по 3 години.
Відділу освіти Бучанської міської ради та громадській організації «Танцювальний спортивний клуб «Чемпіон»,  у місячний термін укласти договір оренди нежитлового приміщення строком на 1(один) рік.
Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.                         

 

 

 

 

 

 

            Секретар ради                                                                               В.П. Олексюк