Про розгляд звернення ФОП Ткачова Миколи Олександровича

Рішення №
992 - 23 -VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

 

 
Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я
« 22» грудня 2016 р.                                                                                   № 992 - 23 -VІІ

 

 

Про розгляд звернення

ФОП Ткачова Миколи Олександровича

 

            Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця Ткачова Миколи Олександровича щодо передачі у власність шляхом викупу земельної ділянки площею 200 кв.м, для будівництва та обслуговування аптеки з аптечним магазином, яка знаходиться за адресою: м. Буча, вул. Євгена Патона, 2-г, що перебуває в оренді згідно договору оренди № 89н/2007,  враховуючи договір оренди земельної ділянки укладений між Бучанською міською радою та ФОП Ткачов М.О. від 27.12.2007 року, згідно якого орендована земельна ділянка знаходиться за адресою: м. Буча, вул. Є.Патона, 2-б, тобто відсутня додаткова угода щодо внесення змін до основного договору в частині зміни адреси знаходження земельної ділянки, враховуючи наявну заборгованість за договором оренди земельної ділянки (довідка фінансового управління від 15.12.2016 року № 235/16-д), зважаючи на те, що ФОП Ткачов М.О. не було укладено з Бучанською міською радою договору пайової участі у розвитку інфраструктури міста Буча у зв’язку із будівництвом аптеки з аптечним магазином, що знаходиться на орендованій земельній ділянці, рішення Бучанської міської ради від 27.11.2014 р. № 1974-61-УІ «Про розгляд заяви ФОП Ткачова Миколи Олександровича», зважаючи на суперечливі висновки, які містяться у мотивувальній частині рішення Ірпінського міського суду Київської області від 17.10.2014 року у справі № 367/4187/14-ц, та на інформацію Генеральної прокуратури України щодо можливого незаконного розпорядження землями в межах міста Буча, відповідно до ст.127, ст. 128 Земельного Кодексу України, рішення Бучанської міської ради від 24.11.2011 №439-17 «Про затвердження Порядку продажу земельних ділянок  несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об»єкти нерухомого майна», керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

             ВИРІШИЛА:

 

    1. Відкласти розгляд звернення ФОП Ткачова Миколи Олександровича щодо передачі у власність шляхом викупу земельної ділянки площею 200 кв.м, для будівництва та обслуговування аптеки з аптечним магазином, яка знаходиться за адресою: м. Буча, вул. Євгена Патона, 2-г.

    2. Повідомити ФОП Ткачова Миколу Олександровича про прийняте рішення.

    3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування. 

 

 

       Міський голова                                                                          А.П. Федорук