Про розгляд звернення фізичної особи – підприємця Веремієнка Олега Володимировича

Рішення №
1096 - 25-VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ П’ЯТА  СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

 

 
Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я
« 23» лютого 2017 р.                                                                                   № 1096 - 25-VІІ

 

 

Про розгляд звернення

фізичної особи – підприємця Веремієнка Олега Володимировича

 

            Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця Веремієнка Олега Володимировича щодо продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки, площею 35 кв.м, по вул. Жовтнева, 37-а, для обслуговування існуючого торгівельного павільйону, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування, Земельний кодекс України, Цивільний кодекс України, Закон України «Про оренду землі» керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Поновити договір оренди земельної ділянки, укладений між ФОП Веремієнком Олегом Володимировичем та Бучанською міською радою від 14.12.2012 року, земельна ділянка, площею 35 кв.м, кадастровий номер 3210800000:01:010:0141, для обслуговування існуючого торгівельного павільйону, по вул. Жовтнева, 37-а, в м. Буча, терміном на 1 рік.
2. Фінансовому управлінню вжити відповідних заходів.
3. ФОП Веремієнку О.В. зареєструвати право оренди земельної ділянки відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
4. Попередити ФОП Веремієнка О.В., що в разі містобудівних та суспільних потреб необхідно достроково припинити право користування та звільнити земельну ділянку.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

 

 

 

 

Міський голова                                                                        А.П.Федорук