Про розгляд Порядку забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та учасників бойових дій на території інших країн на 2016-2021 роки

Рішення №
791 - 18 -VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА   РАДА

КИЇВСЬКОЇОБЛАСТІ

ВІСІМНАДЦЯТА  СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

 

 

 

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

«6» жовтня 2016 р.                                                              № 791 - 18 -VІІ

 

 

Про розгляд Порядку забезпечення

житлом учасників антитерористичної

операціїта   учасників бойових дій

на території інших країнна 2016-2021 роки

 

 

           З метою належного забезпечення житлових умов учасників АТО та членів їх сімей,а також учасників бойових дій на території інших країн та членів їх сімей, створення їм сприятливого суспільного середовища, відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Прийняти за основу Порядок забезпечення житлом учасників антитерористичної операціїтаучасників бойових дій на території інших країн на 2016-2021 рік (додається).

2. Виконавчому комітету Бучанської міської ради опублікувати дане рішення на офіційному сайті Бучанської міської ради та в газеті «Бучанські новини» для надання зауважень та пропозицій в Порядок зазначений в п. 1 даного рішення протягом одного місяця.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

 

 

 

Секретар ради                                                          В.П. Олексюк