Про проведення весняного двомісячника по санітарній очистці та благоустрою міста

Рішення №
113

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И  Й         К О М І Т Е Т

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

«21»  березня  2017 року                                                                                       № 113

 

Про проведення весняного двомісячника

по санітарній очистці та благоустрою міста

 

 

З метою поліпшення санітарного стану та впорядкування території міста Буча, керуючись Законом України «Про благоустрій населених пунктів» та рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради від 18.11.2014р. № 394 «Про затвердження закріплених територій за підприємствами, установами, організаціями, торговельними закладами всіх форм власності, громадянами міста Буча з метою прибирання та санітарної очистки території міста», ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Бучанської міської ради

 

 

ВИРІШИВ:

 

Оголосити з 21 березня по 23 травня 2017 року весняний двомісячник по благоустрою та санітарній очистці міста Буча .
Утворити міський штаб з питань організації проведення у м. Буча весняного двомісячника по благоустрою та санітарній очистці у складі згідно з додатком (додаток 1).
Інспекції з благоустрою спільно з КП «Бучазеленбуд» зобов’язати керівників підприємств, організацій, установ, дошкільних та шкільних закладів, керівників торговельної мережі, жителів приватного сектору виконати комплекс заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, а саме: благоустрою міста, санітарній очистці лісосмуг уздовж доріг, прилеглих територій до будівель закладів освіти, культури, медицини, житлового фонду міста, парки, сквери, дитячі та спортивні майданчики, вулиць міста, ліквідацію стихійних сміттезвалищ (додаток 2).
Депутатам Бучанськї міської ради по визначеним округам залучити громадськість до проведення заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, передбачених додатком 2 до цього рішення
Керівникам підприємств, організацій, установ, дошкільних та шкільних закладів, керівникам торговельної мережі до 15 травня 2017 року надати до інспекції з благоустрою інформацію про проведену роботу.
Відповідальність за виконання Правил благоустрою міста керівниками комунальних підприємств покласти на завідувача відділу житлово-комунального господарства Докай О.А..
Оприлюднити прийняте рішення на офіційному сайті Бучанської міської ради, а також у черговому номері газети «Бучанські новини».
Інспекції з благоустрою проінформувати про хід виконання даного рішення на засіданні виконавчого комітету Бучанської міської ради в травні 2017 року.
Контроль за виконанням даного рішення покласти на інспекцію з благоустрою та управління житлово-комунального господарства.

 

 

Міський  голова                                                                             А.П.Федорук

 

Керуючий справами                                                                     О.М. Михайлюк

    

Погоджено:

 

Завідувач юридичним відділом                                                  Т.О. Шаправський

 

Подання :

Начальник інспекції

з благоустрою міста                                                                     Я.М. Дученко