Про проведення конкурсу на право укладання договору оренди майна територіальної громади м.Буча по вул.Богдана Хмельницького, 4

Рішення №
632-15-VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П'ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

 

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

 

 

28   липня   2016 р.                                                                        №  632  - 15 -VІІ

 

 

 

Про  проведення конкурсу на право укладання

договору оренди майна територіальної громади м.Буча

по вул.Богдана Хмельницького, 4

 

 

Розглянувши звернення ФОП Прокопенко О.П та Голови Громадської Організації «Спілка Батальйонів України «Рубіж» про надання в оренду нежитлового приміщення загальною площею 56,8 кв.м,  яке розташоване за адресою: м.Буча, вул.Богдана Хмельницького,4, відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись  Законом  України «Про  місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Оголосити конкурс на право укладання договору оренди майна територіальної громади м.Буча на нежитлове приміщення загальною площею 56,8 кв.м, яке розташоване за адресою: м. Буча, вул.Богдана Хмельницького,4.
2. Відділу економіки забезпечити опублікування повідомлення про проведення конкурсу в газеті «Бучанські новини» та на офіційному сайті Бучанської міської ради .
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

 

 

 

 

 

Секретар ради                                                  В.П.Олексюк