Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, площею 463 кв.м, по вул. Горького, 1, в м. Буча, що знаходиться в оренді гр. Кілінкарова В.М.

Рішення №
252- 8 -VІІ

                                   

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМА СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

 

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я


«31» березня 2016 р.                                                                                № 252- 8 -VІІ
 

 

Про проведення експертної грошової оцінки

земельної ділянки, площею 463 кв.м,

по вул. Горького, 1, в м. Буча,

що знаходиться в оренді гр. Кілінкарова В.М. 

 

            Розглянувши звернення гр. Кілінкарова Віталія Миколайовича щодо надання дозволу на продаж та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться за адресою: м. Буча, вул. Горького, 1, площею 463 кв.м, враховуючи договір оренди земельної ділянки, укладений між Бучанською міською радою та гр. Кілінкаровим В.М. від 19.06.2015 року, враховуючи розташований об»єкт нерухомості на орендованій земельній ділянці, надані документи, відповідно до ст.127, ст. 128 Земельного Кодексу України, рішення Бучанської міської ради від 24.11.2011 №439-17 «Про затвердження Порядку продажу земельних ділянок  несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об»єкти нерухомого майна», керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

             ВИРІШИЛА:

 

           1. Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки, площею 463 кв.м, що знаходиться за адресою: м. Буча, вул. Горького, 1, та знаходиться в оренді гр. Кілінкарова Віталія Миколайовича.

           2. Гр. Кілінкарову В.М. сплатити авансовий внесок на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

           3. Доручити заступнику міського голови, Смолькіну Олександру Петровичу укласти договір на сплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки.

           4. Виконавчому комітету Бучанської міської ради забезпечити проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки відповідно до діючого  законодавства.

5. Розроблений звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки подати на розгляд Бучанській міській раді для прийняття рішення.

           6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування. 

 

  

Міський голова                                                                                                  А.П. Федорук