Оголошення

Про початок проведення громадських обговорень з питань розгляду  матеріалів містобудівної документації місцевого рівня «Внесення змін до генерального плану с. Мироцьке Бучанського району Київської області
11.02.2022

Про початок проведення громадських обговорень з питань розгляду матеріалів містобудівної документації місцевого рівня «Внесення змін до генерального плану с. Мироцьке Бучанського району Київської області

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Постанови КМУ від 25.05.2011 р. № 555 повідомляємо про початок проведення громадських обговорень з питань розгляду  матеріалів містобудівної документації місцевого рівня «Внесення змін до генерального плану с. Мироцьке Бучанського району Київської області» та «План зонування території (зонінг) с. Мироцьке Бучанського району Київської області»

Головний архітектор проекту -  Олександр ГРАНОВСЬКИЙ

Місце ознайомлення з проектними матеріалами:

– на офіційному веб-сайті Бучанської міської ради (https://bucha-rada.gov.ua/content/viddil-mistobuduvannya-ta-arhitektury);

- відділ містобудування та архітектури Бучанської міської ради (08292, Київська область, м. Буча, вул. Енергетиків, 12).

- ЦНАП Мироцького старостинського округу (08104, Київська область, Бучанський район , с. Мироцьке, вулиця Центральна, 1).

На виконання п.6-1. Постанови КМУ від 25.05.2011 р. №555 - строк подання зауважень та пропозицій з 11.02.2022 року по 14.03.2022 року

Пропозиції  можна реєструвати:

- на електронну пошту за посиланням gromada@bucha-rada.gov.ua

- на поштову адресу Бучанської міської ради: 08292, Київська область, м. Буча, вул. Енергетиків, 12

- на поштову адресу ЦНАПу Мироцького старостинського округу: 08104, Київська область, Бучанський район , с. Мироцьке, вулиця Центральна, 1.

Відповідальна особа з розгляду пропозицій - керівник відділу містобудування та архітектури Бучанської міської ради, Вадим НАУМОВ.

На виконання п.7 Постанови КМУ від 25.05.2011р. №555:

- громадські слухання з питань розгляду матеріалів містобудівної документації відбудуться  0 15:00 год 11 березня 2022р.  в приміщенні клубу с. Мироцьке за адресою: Київська область, Бучанський район , с. Мироцьке, вулиця Центральна, 5.

Коментарі - 0

Введіть символи з картинки