Про передачу житлового будинку № 7-Б по вул. Садова в м. Буча на баланс ОСББ «Садова 7 -Б»

Рішення №
633-15-VII

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА     РАДА

КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

П΄ЯТНАДЦЯТА  СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

 

 

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

 

«28 »  липня   2016 р.                                                                               № 633-15-VII

                                                                                     

Про передачу житлового будинку

№ 7-Б по вул. Садова 

в м. Буча на баланс ОСББ «Садова 7 -Б»

 

            Розглянувши подання голови правління ОСББ «Садова 7-Б» від 30.06.2016 р. №2 щодо передачі на баланс для подальшого обслуговування житлового будинку №7-Б по вул.Садова  в м.Буча, відповідно до Законів України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», «Про реалізацію Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку»,  «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку»,  керуючись Порядком передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 №1521, Порядком списання з балансу багатоквартирних будинків, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016р. №301, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Передати житловий будинок №7-Б по вул. Садова  в м.Буча на баланс ОСББ «Садова 7-Б» для забезпечення експлуатації, утримання багатоквартирного будинку та користування спільним майном.
2. Для списання з балансу та передачі житлового будинку № 7-Б по вул. Садова в м.Буча на баланс ОСББ «Садова 7-Б» комунальному підприємству «Бучанське управління житлово-комунального господарства» створити комісію за участю представників міської ради, осіб від співвласників будинку (за згодою) (далі – комісія).
3. Комісії визначити  технічний  стан житлового будинку  та  скласти  акт приймання-передачі відповідно до  вимог  законодавства.
4. Передачу житлового будинку провести разом з планом земельної ділянки,  технічним паспортом будинку та відповідною технічною документацією.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

 

 

Секретар ради                                                  В.П.Олексюк