Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей та підлітків, в тому числі соціально незахищених категорій, у літній період 2016 року

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА     РАДА

В И К О Н А В Ч И  Й       К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

« 19 » квітня 2016 року      № 165

Про організацію  літнього оздоровлення

та відпочинку дітей  та підлітків, в тому

числі соціально незахищених категорій,

у літній період 2016 року

Заслухавши інформацію начальника служби  у справах дітей та сім’ї, С.П.Архипенко, про організацію оздоровлення та відпочинку  дітей   м. Буча у 2016 році, на виконання вимог Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», міської  комплексної програми підтримки сім′ї  та забезпечення прав дітей „Назустріч дітям” до 2017 року,  керуючись ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет Бучанської міської ради

ВИРІШИВ:

1.Інформацію  начальника служби  у  справах дітей та  сім’ї про організацію  літнього  оздоровлення та відпочинку дітей та підлітків,в тому числісоціально незахищених категорій,у літній період 2016 року взяти до відома (Додаток1).

2. Утворити  міську  координаційну  групу  з оздоровлення та відпочинку  дітей міста  Буча у літній період 2016 року та затвердити її склад  (Додаток 2).

3. Затвердити Положення про порядок відбору та направлення  дітей м. Буча на оздоровлення та відпочинок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку у 2016 році(Додаток 3).

4.Фінансовому управлінню розглянути можливість внесення змін до місцевого бюджету щодо фінансування заходів з оздоровлення та відпочинку дітей в розмірі не менше ніж на рівні 2015 року.

5. КП «Бучанські новини» широко висвітлювати   інформацію про  хід проведення організації оздоровлення та відпочинку  дітей міста Буча у 2016 році.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови зсоціально - гуманітарних питань, Матюшенко Л.А.

Міський голова                                                                                    А.П. Федорук

Керуючий справами                                                                             Г.В. Сурай

Погоджено:

Заступник міського голови                                                                  Л.А. Матюшенко

Начальник фінансового управління                                                     Т.А.Сімон

Завідувач юридичним відділом                                                          Т.О. Шаправський

Подання:

Начальник служби у справах дітей та сім’ї                                         С.П. Архипенко

до рішення  № 165

виконавчого комітету

Бучанської міської ради

від «19 » квітня  2016 р.

про організацію літнього оздоровлення, відпочинку дітей та підлітків,

в тому числі незахищених категорій, у літній період 2016 року

У м. Буча затверджена та діє міська  комплексна програма підтримки сім′ї  та забезпечення прав дітей „Назустріч дітям”  до 2017 року.

У місцевому бюджеті на оздоровлення та відпочинок дітей передбачено – 730 тис. грн.

З різних фондів: за кошти місцевого, державного бюджетів,  благодійних організацій, батьківські кошти –  планується охопити оздоровленням та відпочинком  1920 дітей(віком від 7 до 17 років).Це становить  70%  від загальної кількості дітей  (2846 осіб).

Будуть діяти 6 пришкільних таборів у яких відпочине 500 дітей.

Першочергово будуть оздоровлюватися діти, що потребують соціальної уваги та підтримки.

Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування – 52 дітей

Діти-інваліди – 51 дитина

Діти з багатодітних та малозабезпечених сімей – 289 осіб

Діти учасників АТО – 23 дітей

Відділами  та службами Бучанської міської ради: у справах дітей та сім’ї, відділом освіти,  міською поліклінікою, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вже розпочато роботу з організації відпочинку і оздоровлення дітей у літній період 2016 року.

З початку 2016 року оздоровлено 32 дітей:

3 путівки до «Молодої гвардії» (м.Одеса) – отримали діти, позбавлені батьківського піклування (надані КОДА);
29 дітей направлено на оздоровлення педіатричним відділенням Бучанської міської поліклініки.

Керуючий справами                                                                                         Г.В.Сурай