Про охорону зелених насаджень і торфовищ від пожеж у 2016 році

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

В И К О Н А В Ч И  Й         К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

22  березня  2016   року                                                                                                № 109

Про охорону зелених насаджень і торфовищ

від пожеж у 2016 році

З метою охорони зелених насаджень і торфовищ від пожеж, на підставі Кодексу цивільного захисту України», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Бучанської міської ради

ВИРІШИВ:

Вважати пожежонебезпечним періодом у зонах зелених насаджень та місцях залягання торфу  на території міста Буча  з 30 березня по 30 листопада 2016 року.
Для оперативного реагування щодо проведення протипожежних заходів у зонах зелених насаджень і торфовищ міста Буча, на визначений період, створити тимчасову комісію (додаток 1).
Виконавчому комітету Бучанської міської ради забезпечити:

Організацію розробки і здійснення КП «Бучанське УЖКГ» заходів профілактики та протипожежної безпеки у зонах зелених насаджень.
Залучення (в разі необхідності) до гасіння пожеж зелених насаджень і торфовищ

спецпідрозділу протипожежної техніки Бучанської ДПРЧ-35, транспортних засобів

підприємств, установ та організацій.

Харчування осіб, залучених до гасіння пожеж (у разі, коли гасіння триває більше 3-х годин).
Пропаганду правил протипожежної безпеки, висвітлення проблем збереження зелених насаджень і торфовищ через засоби масової інформації.
Координацію заходів, спрямованих на охорону зелених насаджень і торфовищ від пожеж, у межах міста.

Зобов’язати КП «Бучанське УЖКГ»:

Закрити всі непланові дороги, які проходять через масиви зелених насаджень і торф’яно-болотяні території, шляхом встановлення шлагбаумів та облаштування земляних траншей, а за використанням планових – встановити нагляд.
В’їзд автотранспорту до зон зелених насаджень дозволити тільки у відведені місця відпочинку.
Привести у робочий стан протипожежну техніку та інвентар.

Керівникам підприємств, установ і організацій міста провести відповідну роботу у своїх колективах щодо дотримання протипожежних і санітарних норм поведінки в місцях відпочинку населення.
Бучанському відділу міліції ГУ МВС України в Київській області, в пожежонебезпечний період (за вимогою керівництва пожежної охорони міста),  виділяти працівників міліції для патрулювання в зонах відпочинку населення.
Зобов’язати Ірпінське управління меліоративних систем водного господарства привести в належний стан споруди та об’єкти, які знаходяться в поймах річок Буча та Рокач. В пожежонебезпечний період (за вимогою керівництва пожежної охорони) виділяти працівників для патрулювання в зонах відпочинку населення.
Керівникам підприємств, установ та організацій міста, у разі виникнення пожеж у зонах  зелених  насаджень і  торфовищ, по вимозі керівництва пожежної охорони міста:

Мобілізувати необхідну кількість людей для гасіння пожеж у зонах зелених насаджень, згідно оперативно-мобілізаційного плану (додаток 2).
Мобілізувати необхідну кількість людей і техніки для гасіння пожеж на торфовищах, згідно оперативно-мобілізаційного плану (додаток 3).

Відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та оборонно-мобілізаційної роботи Бучанської міської ради, у разі виникнення великих пожеж у зонах зелених насаджень та великих пожеж на торфовищах (за вимогою керівництва пожежної охорони) забезпечити організаційні заходи щодо залучення аварійно-рятувальних бригад підприємств, установ і організацій з необхідною кількістю людей та техніки.
Головному лікарю Бучанської поліклініки (при необхідності) забезпечити медичне обслуговування людей, зайнятих гасінням  пожеж зелених насаджень і торфовищ.
Зобов’язати голів городницьких, садівницьких товариств і об’єднань, що використовують землі в заплавах річок Буча та Рокач під городи, забезпечити дотримання правил пожежної безпеки членами товариств і об’єднань.
Оповіщення про мобілізацію сил щодо виконання плану гасіння пожеж покласти на оперативного чергового міської ради та начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та оборонно-мобілізаційної роботи.
Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови, Смолькіна О.П., начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та оборонно-мобілізаційної роботи, Коваленка С.М., начальника Бучанської ДПРЧ-35, Грудненка М.С.

Міський  голова                                                                                              А.П.Федорук

Керуючий справами                                                                                       Г.В.Сурай

Погоджено:

Заступник міського голови                                                                              О.П.Смолькін

Завідувач

юридичним відділом                                                                                         Т.О.Шаправський

Подання:

Начальник відділу з питань

НС ЦЗ та ОМР                                                                                                   С.М.Коваленко