Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Буча багатоквартирного житлового будинку №1-Б по вул.Лісова в м.Буча

Рішення №
635-15-VII

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П΄ЯТНАДЦЯТА  СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

 

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

 

 

«28 »  липня  2016р.                                                                                           № 635-15-VII

                                                                                               

Про надання згоди на прийняття  до комунальної

власності  територіальної громади м.Буча

багатоквартирного житлового будинку №1-Б

по вул.Лісова в м.Буча, розташованого

на земельній ділянці площею 6743 кв.м

(кадастровий номер 3210800000:01:040:0115)

 

           Розглянувши лист ОК «ЖБК «Кампа»  від 16.11.2015 р. № 73 про прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Буча  закінчений будівництвом будинок №1-Б по вул. Лісова в м.Буча, розташований на земельній ділянці площею 6743 кв.м (кадастровий номер 3210800000:01:040:0115), враховуючи декларацію Державної архітектурно-будівельної інспекції України про готовність об’єкта до експлуатації від 26.06.2015 № КС 143151770422, подання КП «Бучанське УЖКГ» щодо надання згоди на утримання та обслуговування багатоквартирного житлового будинку 1-Б по вул.Лісова в м.Буча, керуючись Законом України  «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Порядком передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002р. №1521, Порядком визначення виконавця житлово-комунальних послуг, затвердженим наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 25.04.2005 р. №60,  Законом України «Про житлово-комунальні послуги» та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   міська рада

 

ВИРІШИЛА :

 

1. Надати згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Буча багатоквартирного житлового будинку №1-Б по вул. Лісова в м.Буча,  розташованого на земельній ділянці площею 6743 кв.м (кадастровий номер 3210800000:01:040:0115) ;

2. Визначити виконавцем послуг з утримання  будинку  і споруд  та прибудинкових  територій КП «Бучанське управління житлово-комунального господарства».

3. Комунальному підприємству «Бучанське управління житлово-комунального господарства» з метою здійснення акту-прийому передачі багатоквартирного житлового будинку №1-Б по вул. Лісова в м.Буча створити комісію за участю представників міської ради, обслуговуючого кооперативу «Житлово-будівельний кооператив «Кампа», осіб від співвласників будинку (за згодою) (далі – комісія).

4.  Комісії здійснити акт прийому-передачі багатоквартирного житлового будинку №1-Б по вул. Лісова в м.Буча разом з технічною та іншої передбаченої законодавством документації згідно чинного законодавства України.

5. Після здійснення акту прийому – передачі КП «Бучанське управління житлово-комунального господарства» подати на встановлення до виконавчого комітету Бучанської міської ради розрахунки тарифу на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкових територій для мешканців багатоквартирного житлового будинку №1-Б по вул.Лісова в м.Буча.

6.  У разі створення співвласниками  багатоквартирного житлового будинку №1-Б по вул.Лісова в м.Буча об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, КП «Бучанське управління житлово-комунального господарства» забезпечити передачу багатоквартирного житлового будинку разом з технічної та іншої передбаченої законодавством документації на баланс об’єднання.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

 

 

            

         Секретар ради                                                  В.П.Олексюк