Про надання дозволу на знесення нежитлових будівель адміністративно-господарського комплексу, що знаходиться за адресою: м. Буча, вул. Полтавська, 4

Рішення №
532 - 12 –VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА     РАДА

КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ДВАНАДЦЯТА   СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

 

«  23  » червня   2016р.                                                                             №  532 - 12 –VІІ

 

Про надання дозволу на знесення нежитлових

будівель адміністративно-господарського

комплексу, що знаходиться за адресою:

м. Буча, вул. Полтавська, 4

 

            Розглянувши звернення КП «Бучанське УЖКГ» та землекористувача ПКПП «Теплокомунсервіс» про надання дозволу на знесення нежитлових будівель за адресою: м.Буча, вул. Полтавська, 4, акт обстеження нежитлових будівель за адресою: м. Буча, вул.Полтавська, 4 від 20.01.2016 року, звіт про технічне обстеження нежитлових будівель по вул. Полтавській,4 в м. Буча, Київської області, проведений ТОВ «Укржитлопроект» (державна ліцензія Серія АГ № 576177 від 19.04.2011), згідно якого адміністративно-господарський комплекс, який складається з 4-х будівель, рекомендується знести та побудувати адміністративно-господарський комплекс згідно технологічного завдання, керуючись статтями 319, 327 Цивільного кодексу України, Законом України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», «Методичними рекомендаціями з бухгалтерського обліку основних засобів суб’єктів державного сектору», затверджених наказом Міністерства фінансів України № 11 від 23.01.2015 року та Національним положенням (стандартом) бухгалтерського обліку 121 «Основні засоби», підпунктом 30 статті 26, частиною 5 статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл комунальному підприємству "Бучанське УЖКГ" на знесення чотирьох нежитлових будівель  адміністративно-господарського комплексу, що знаходиться за адресою: м. Буча, вул. Полтавська, 4 та належать до комунальної власності територіальної громади міста Буча і перебувають на балансі комунального підприємства «Бучанське УЖКГ».

2. Проведення знесення будівель та вивезення будівельного сміття доручити  ПКПП «Теплокомунсервіс» за власний рахунок.

3. Після виконання п.1 та п.2 даного рішення, вирішити питання про припинення договору оренди нежитлових приміщень.

4. Комунальному підприємству "Бучанське УЖКГ" списати з балансу основних засобів чотири нежитлові приміщення адміністративно-господарського комплексу, що знаходиться за адресою: м. Буча, вул. Полтавська, 4 після повного виконання п.1 цього рішення.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань          соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

 

            Секретар ради                                                                               В.П.Олексюк