Про надання дозволу на укладання договору суперфіцію

Рішення №
730 -16 - VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШІСТНАДЦЯТА    СЕСІЯ         СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

(позачергове засідання)

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я
 
«01» серпня   2016 р.                                                              № 730 -16 – VІІ

 

Про надання дозволу

 на укладання договору суперфіцію

 

  Розглянувши лист  Громадської організації Всеукраїнський Союз Ветеранів АТО про виділення земельної ділянки для будівництва багатоповерхового житлового будинку для членів ГО « ВСВ АТО», ветеранів АТО, враховуючи витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права комунальної власності на земельну ділянку, площею 1,0233 га, кадастровий номер 3210800000:01:097:0090, цільове призначення якої для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку, що розташована в місті Буча по вулиці Івана Кожедуба,8, та враховуючи, що право користування  зареєстровано за комунальним підприємством « Бучабудзамовник» Бучанської міської ради, керуючись ст.ст. 12, Земельного  кодексу  України, Законами України « Про  статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», « Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», пунктом 34 частини 1 статті 26 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Дати дозвіл комунальному підприємству « Бучабудзамовник» на укладання договору суперфіцію на земельну ділянку, площею 1,0233 га, кадастровий номер 3210800000:01:097:0090, цільове призначення якої для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку, що розташована в місті Буча по вулиці Івана Кожедуба,8, з Громадською організацією  Всеукраїнський союз ветеранів АТО.
  2. Громадськй  організації  Всеукраїнський союз ветеранів АТО подати  до Бучанської міської ради, в термін до 31.12.2016р,  пропозиції щодо залучення інвестора забудови земельної ділянки.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію  з питань соціано- економічного розвитку, підприємництва, житлово- комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

 

 

Міський голова                                               А.П.Федорук