Про надання дозволу для розширення мережі дошкільного навчального закладу №3 «Козачок» з використанням матеріально-технічної бази ДОК «Джерело»

731 -16 - VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

ШІСТНАДЦЯТА    СЕСІЯ         СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

(позачергове засідання)

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

«01» серпня   2016 р.                                                              № 731 -16 – VІІ

Про надання дозволу для розширення

мережі  дошкільного навчального

закладу №3 «Козачок» з використанням

матеріально-технічної бази ДОК «Джерело»

Розглянувши  подання  начальника  відділу  освіти  Бучанської міської ради Цимбала О.І., з метою розширення мережі  дошкільного навчального закладу №3 «Козачок», відкриття додаткових дитячих груп з використанням матеріально-технічної бази ДОК «Джерело» враховуючи норми бюджетного кодексу, керуючись Законами України «Про дошкільну освіту», Законом України «Про місцеве самоврядування»,  міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл відділу освіти Бучанської міської ради на розширення мережі  дошкільного навчального закладу №3 «Козачок» шляхом відкриття додаткових дитячих груп з використанням матеріально-технічної бази ДОК «Джерело» на умовах оренди з 1 вересня 2016 року.

2. Відділу освіти Бучанської міської ради внести зміни до штатного розпису ДНЗ №3 «Козачок» в межах затвердженого фонду оплати праці на 2016 рік.

3. Фінансовому управлінню Бучанської міської ради передбачити кошти на утримання даних груп згідно розрахунку.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, спорту, справ молоді та гуманітарних питань.

Міський голова                                                                    А.П.Федорук