Про коригування тарифу на послуги з утримання будинку і споруд житлового будинку за адресою: м.Буча бульв. Б.Хмельницького,10, що надаються ПП «Столичні будинки»

Рішення №
121

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И  Й         К О М І Т Е Т
Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

«  21  » _  березня__2017 року                                                                                           №121

 

Про коригування тарифу на послуги

з утримання будинку і споруд та прибудинкової території

для мешканців багатоквартирного житлового будинку

за адресою: м.Буча бульв. Б.Хмельницького,10,

що надаються ПП «Столичні будинки»

 

Розглянувши лист ПП «Столичні будинки» від 10.03.2017 р. № 62 щодо коригування тарифу на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території для мешканців багатоквартирного житлового будинку за адресою: м.Буча, бульв.Б.Хмельницького, 10, керуючись «Порядком формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», затвердженим   постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», Порядком визначення виконавця  житлово-комунальних послуг, Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», рішенням сесії Бучанської міської ради від 28.07.2016р. №634-15-VII, відповідно до положень Земельного кодексу України,  Цивільного кодексу України, Податкового кодексу України,  Постанови Кабінету Міністрів України  від 19.04.93 р. №  284 «Про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам», враховуючи розрахунок тарифів ПП «Столичні будинки» на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової територій,  відповідно до Закону України  «Про житлово-комунальні послуги», керуючись Законом України  «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Бучанської міської ради 

 

            ВИРІШИВ :

 

1. Погодити перелік робіт (додаток 1) та встановити тариф на послуги з утримання будинку та прибудинкової території для мешканців багатоквартирного житлового будинку за адресою:      м. Буча, бульв.Б.Хмельницького, 10 що надаються ПП «Столичні будинки» згідно додатку 2.

2. П.1 даного рішення вступає в дію за умови виконання п.3 рішення виконавчого комітету Бучанської міської ради від 17.01.2017р №27.

3. Рекомендувати ПП «Столичні будинки» проводити перерахунки за ненадані або надані не в повному обсязі послуги.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  заступника міського голови за напрямком діяльності

 

Міський голова                                                                                         А.П.Федорук

Керуючий справами                                                                                 О.М. Михайлюк

 

Погоджено:

Завідувач юридичним відділом                                                                 Т.О.Шаправський

В.о. завідувача відділом економіки                                                           К.Д. Олешко

Завідувач відділом ЖКГ                                                                              О.А. Докай