Про коригування тарифів на послуги з утримання житлового будинку за адресою: м. Буча, вул. Л.Качинського,4-В що надаються ТОВ «Житлопобут-2007»

Рішення №
124

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И  Й         К О М І Т Е Т
Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

« 21  » березня_2017 року                                                                                 № 124

 

Про коригування тарифів на послуги

з утримання будинку та прибудинкової території

для мешканців багатоквартирного житлового будинку

за адресою: м. Буча, вул. Л.Качинського,4-В

що надаються ТОВ «Житлопобут-2007»

 

Розглянувши лист ТОВ «Житлопобут - 2007» від 03.03.2017 р. № 2 щодо коригування тарифу на послуги з утримання будинку та прибудинкової території для мешканців багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Буча, вул. Л.Качинського, 4-В, його структури, періодичність та строки надання послуги, керуючись Порядком доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р. №390,  Порядком формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженим   постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», відповідно до Закону України  «Про житлово-комунальні послуги», керуючись Законом України  «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Бучанської міської ради

 

ВИРІШИВ :

 

1. Погодити перелік робіт (додаток 1) та встановити тариф на послуги з утримання будинку та прибудинкової території для мешканців багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Буча, вул.Л.Качинського, 4В, що надаються ТОВ «Житлопобут - 2007» згідно додатку 2.

2. Рекомендувати ТОВ «Житлопобут - 2007» проводити інформування мешканців про намір зміни тарифу відповідно до чинного законодавства та в подальшому при подачі документів на коригування тарифів додатково надати матеріали, які підтверджують доведення до відома споживачів розміру скоригованого тарифу.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  заступника міського голови за напрямком діяльності.

 

Міський голова                                                                                         А.П.Федорук

Керуючий справами                                                                                 О.М. Михайлюк

 

Погоджено:

Завідувач юридичним відділом                                                                 Т.О.Шаправський

В.о. завідувача відділом економіки                                                           К.Д. Олешко

Завідувач відділом ЖКГ                                                                              О.А. Докай