Президент СКУ Павло Грод та керівники регіональних представництв країн - Австралії, США, Канади побували в Бучі

Світовий конґрес українців підтримав ухвалену Верховною Радою  постанову, що визнає дії російських збройних сил і політичного керівництва росії в Україні актами геноциду проти українського народу, та закликав міжнародну спільноту визнати дії російської федерації в Україні геноцидом.

Днями  президент СКУ Павло Грод та керівники регіональних представництв країн - Австралії, США, Канади побували в Бучі, аби вчергове підкреслити, що весь світ жахнувся від вторгнення та геноциду росії.

- Однак допоки триває офіційне розслідування, ми бачимо все більше і більше доказів, що масові катування, зґвалтування та вбивства мирних жителів у Бучі та багатьох інших містах і селах по всій Україні не були «випадковістю», і що російські солдати отримали схвалення робити це з самого  початку їхнього вторгнення,– наголосив під час зустрічі із Бучанським міським головою Aнатолієм Федоруком президент організаціі.

Він додав, що вже  23 млн. доларів вони зібрали по усьому світу  і закупили бронежилети та каски для тероборони.

Бучанський міський голова Анатолій Федорук розповів, що не таку історію писали жителі громади  і планували , а тому маємо складні випробування, які подолаємо  спільно і спільно прийдемо  до перемоги.

Члени делегації побували у Храмі Андрія Первозванного, де дізналися жахливі історії бучанців, які були розстріляні і закатовані.

- Ми відчуваємо потужну  підтримку у протистоянні повномасштабній російській агресії та вирішенні гуманітарних питань, у тому числі й гостинність країн, які приймають вимушених переселенців з України,- акцентував на важливості допомоги мер міста.- Дякуємо за те, що ваші представники у різних куточках світу доносять своїм урядам і громадянам реальну картину подій, які відбуваються в Україні.