Новини

Презентовано новий «План Маршала»

Презентовано новий «План Маршала»

Warsaw Security Forum мав дуже прикладний зміст для нашої країни. У Варшаві зібралися не тільки фахівці з безпеки та лобісти інтересів України у світі, а й презентували новий «План Маршала».
Це економічний інструмент – план допомоги у відновленні зруйнованої ворогом країни, над яким працює світова спільнота.
Мав честь взяти участь у його обговоренні. Важливий момент: розробники розуміють, що «План Маршала для України» має працювати не лише на рівні уряду, а й великих та малих міст, що зазнали руйнувань.
Від імені Асоціація міст України запропонував АМУ як майданчик для такої дискусії. Ми всі свідомі того, що без зовнішньої економічної підтримки українцям не впоратися з тими наслідками, які щоденно приносить війна.
Також мав персональну зустріч з Єврокомісаром Ільвою Йоханссон, під час якої ми говорили про особливості повернення українців додому, економічну та безпекову складову цієї непростої справи.
Місто Буча як приклад стійкості, боротьби за свободу і бажання до відбудови часто звучало в промовах спікерів. Така увага та підтримка спонукають до особливої відповідальності.
Щиро вдячний Fundacja im. Kazimierza Pułaskiego за запрошення до Варшави та можливість обговорити важливі проекти для нашого майбутнього.
Мій профіль в телеграмі:
 
Про це на своїй сторінці у ФБ повідомив Бучанський міський голова Анатолій Федорук

298

0