Оголошення

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування «Детальний план території, орієнтовною площею 29,0 га...
28.11.2023

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування «Детальний план території, орієнтовною площею 29,0 га...

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування «Детальний план території, орієнтовною площею 29,0 га, для розташування виробничих, складських та офісних приміщень індустріального парку в межах вулиць Дорошенка, С. Бандери та Депутатська в м. Буча, Київської області» 
 
На виконання статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування зауважень та пропозицій громадськості в рамках громадського обговорення в процесі стратегічної екологічної оцінки, Бучанська міська рада інформує:
1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту: 
Містобудівна документація «Детальний план території, орієнтовною площею 29,0 га, для розташування виробничих, складських та офісних приміщень індустріального парку в межах вулиць Дорошенка, С. Бандери та Депутатська в м. Буча, Київської області». Метою розроблення вищезазначеної містобудівної документації є: обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови, використання території населеного пункту в інтересах громади з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів. 
2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Бучанська міська рада.
3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі: 
а) дата початку та строки здійснення процедури: з 28.11.2023 р. та триватиме до 28.12.2023 р.
б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): пропозиції приймаються у письмовому вигляді (у тому числі в електронному вигляді)  із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил на адресу Бучанської міської ради: 08292,  Київська область, м. Буча, вул. Енергетиків, 12, відділ містобудування та архітектури, 2 поверх та на e-mail: gromada@bucha-rada.gov.ua.
в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): з метою дотримання процедури проведення громадських обговорень, запланована прилюдна презентація матеріалів та громадські слухання щодо Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування «Детальний план території, орієнтовною площею 29,0 га, для розташування виробничих, складських та офісних приміщень індустріального парку в межах вулиць Дорошенка, С. Бандери та Депутатська в м. Буча, Київської області» за участі замовника та розробника у приміщенні Бучанської міської ради (адреса: вул. Енергетиків, 12, м. Буча, 
Київська область, 08292) 15.12.2023 року о 10:00 годині;
г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: з проектом документа державного планування можливо ознайомитись на офіційному веб-сайті Бучанської міської ради (https://www.bucha-rada.gov.ua/), а також у приміщенні Бучанської міської ради (адреса: вул. Енергетиків, 12, м. Буча, Київська область, 08292), протягом 30 днів з дня оприлюднення цього повідомлення.
ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій:  Бучанська міська рада за адресою: 08292,  Київська область, м. Буча, вул. Енергетиків, 12, відділ містобудування та архітектури, 2 поверх або в електронному вигляді на e-mail: gromada@bucha-rada.gov.ua. Строки подання зауважень і пропозицій: з 28.11.2023 р. по 28.12.2023 р.
д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: приміщення Бучанської міської ради (адреса: вул. Енергетиків, 12, відділ містобудування та архітектури ( 2 поверх), м. Буча, Київська область, 08292). 
4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: Враховуючи географічне положення населеного пункту транскордонні наслідки реалізації проектних рішень документа державного планування для довкілля у тому числі для здоров’я населення не передбачаються. 
 

0

73

Коментарі - 0

CAPTCHA

Введіть символи з картинки

Графічна CAPTCHA