Оголошення

17.01.2024

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ПРОЕКТУ ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ, ПЛОЩЕЮ 160,0 ГА, ПІД ЖИТЛОВУ ЗАБУДОВУ З ОБ’ЄКТАМИ СОЦІАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ, ЩО РОЗТАШОВАНА В РАЙОНІ ВУЛ. КИЄВО-МИРОЦЬКА В М. БУЧА (МАСИВ ЯСТРЕМЩННА)»ПЕРША ЧЕРГА (ОРІЄНТОВНОЮ ПЛОЩЕЮ 61,6 ГА)

Відповідно рішення Бучанської міської ради «Про внесення змін до матеріалів містобудівної документації, а саме: «Детальний план території, площею 160,0 га, під житлову забудову з об’єктами соціальної інфраструктури, що розташована в районі вул. Києво-Мироцька в м. Буча (масив Ястремщина)» № 2830-27-VIII від 27.01.2022 р., розробляється проект детального плану території, площею 160,0 га, під житлову забудову з об’єктами соціальної інфраструктури, що розташована в районі вул. Києво-Мироцька в м. Буча (масив Ястремщнна)» Перша черга (орієнтовною площею 61,6 га), який на вимогу Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», підлягає стратегічній екологічної оцінці (СЕО), звітом якої є розділ «Охорона навколишнього природнього середовища».

Закон України «Про стратегічну екологічну оцінку» передбачає залучення громадськості до процесу СЕО.

Ознайомитись із Заявою про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки  можна в приміщенні Бучанської міської ради за адресою: 08292. Київська обл.,
м. Буча, вул. Енергетиків 12 та на сторінці Бучанської міської ради в мережі Інтернет: https://www.bucha-rada.gov.ua/

Зауваження та пропозиції від громадськості щодо визначення обсягу СЕО приймаються у письмовому вигляді на адресу: 08292. Київська обл., м. Буча,
вул. Енергетиків 12 та на e-mail: gromada@bucha-rada.gov.ua протягом 10 календарних днів з моменту оприлюднення тексту заяви (з 17.01.2024 р. по 27.01.2024 р.)

Орган відповідальний за прийняття пропозицій та зауважень – відділ містобудування  та архітектури Бучанської міської ради.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Коментарі - 0

Введіть символи з картинки