Оголошення

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (ДПТ 58,0 га)
14.09.2023

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (ДПТ 58,0 га)

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки 

Відповідно рішення Бучанської міської ради «Про розробку детального плану території, орієнтовною площею 58,0 га для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування на території Бабинецького старостинського округу, Бучанського району, Київської області» № 3679-45-VIII від 11.07.2023 р , розробляється проект детального плану території, орієнтовною площею 58,0 га для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування на території Бабинецького старостинського округу, Бучанського району, Київської області який, на вимогу Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», підлягає стратегічній екологічної оцінці (СЕО), звітом якої є розділ «Охорона навколишнього природнього середовища».

Закон України «Про стратегічну екологічну оцінку» передбачає залучення громадськості до процесу СЕО. Ознайомитись із Заявою про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки можна в приміщенні Бучанської міської ради за адресою: 08292. Київська обл., м. Буча, вул. Енергетиків 12 (відділ містобудування та архітектури, 2 поверх) та на сторінці Бучанської міської ради в мережі Інтернет: https://www.bucha-rada.gov.ua/ Зауваження та пропозиції від громадськості щодо визначення обсягу СЕО приймаються у письмовому вигляді на адресу: 08292. Київська обл., м. Буча, вул. Енергетиків 12 та на e-mail: gromada@bucha-rada.gov.ua протягом 10 календарних днів з моменту оприлюднення тексту заяви (з 14.09.2023 р. по 24.09.2023 р.)

Орган відповідальний за прийняття пропозицій та зауважень – відділ містобудування та архітектури Бучанської міської ради.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

 

 

0

160

Коментарі - 0

CAPTCHA

Введіть символи з картинки

Графічна CAPTCHA