Оголошення

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та Звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території, площею 160,0 га...
06.02.2024

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та Звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території, площею 160,0 га...

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та Звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території, площею 160,0 га, під житлову забудову з об’єктами соціальної інфраструктури, що розташована в районі вул. Києво-Мироцька в м. Буча (масив Ястремщнна)» Перша черга (орієнтовною площею 61,6 га)»

 про початок процедури громадських обговорень та розгляду і врахування пропозицій громадськості

 

На виконання статтей 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України
від 25.05.2011 року № 555 проводяться громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації «Детальний план території, площею 160,0 га, під житлову забудову з об’єктами соціальної інфраструктури, що розташована в районі вул. Києво-Мироцька в м. Буча (масив Ястремщнна)» Перша черга (орієнтовною площею 61,6 га)».

Замовником детального плану території є КП «Бучабудзамовник».

Розробник ДПТ  - ПП «ЛАДОПРОЕКТ».

Підставою для розроблення є рішення Бучанської міської ради № 2830-27-VIII від 27.01.2022 р. «Про внесення змін до матеріалів містобудівної документації, а саме: «Детальний план території, площею 160,0 га, під житлову забудову з об’єктами соціальної інфраструктури, що розташована в районі вул. Києво-Мироцька в м. Буча (масив Ястремщина)».

Ознайомитись з проектом містобудівної документації та Звітом про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території, площею 160,0 га, під житлову забудову з об’єктами соціальної інфраструктури, що розташована в районі вул. Києво-Мироцька в м. Буча (масив Ястремщнна)» Перша черга (орієнтовною площею 61,6 га)» можливо у приміщенні Бучанської міської ради (адреса: вул. Енергетиків, 12, відділ містобудування та архітектури ( 2 поверх), м. Буча, Київська область, 08292) та на офіційному веб-сайті Бучанської міської ради (https://www.bucha-rada.gov.ua/).

Пропозиції до містобудівної документації приймаються у письмовому вигляді на адресу: Бучанська міська рада, 08292. Київська обл., м. Буча, вул. Енергетиків 12 та на e-mail: gromada@bucha-rada.gov.ua. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Громадські обговорення починаються з 06.02.2024 р. та завершуються 08.03.2024 року.

Замовник/Уповноважена особа замовника:

- директор КП «Бучабудзамовник», Гребенюк Анатолій Костянтинович;

- начальник відділу містобудування та архітектури, Наумов Вадим Юрійович.

З метою дотримання процедури проведення громадських обговорень, запланована прилюдна презентація матеріалів та громадські слухання детального плану території у приміщенні Бучанської міської ради (адреса: вул. Енергетиків, 12, м. Буча, Київська область, 08292) 23.02.2024 року о 13:00 годині.

 

Проект містобудівної документації та Звіт про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території, площею 160,0 га, під житлову забудову з об’єктами соціальної інфраструктури, що розташована в районі вул. Києво-Мироцька в м. Буча (масив Ястремщнна)» Перша черга (орієнтовною площею 61,6 га)»

 

0

148

Файл: 

Коментарі - 0

CAPTCHA

Введіть символи з картинки

Графічна CAPTCHA